Vyskilláčik

Dôležité schopnosti, zručnosti a návyky deti nadobúdajú vo veku od 2 do 6 rokov. Je to kľúčový vek pre celkový rozvoj osobnosti dieťaťa. V projekte Vyskiláčik budeme deti viesť   systematicky, cieľavedome s pedagógom, ktorý má viac ako 15 rokov pedagogickej praxe.

V rôznych aktivitách budeme rozvíjať hudobný rytmus, pohybové a tanečné schopnosti. Vo výtvarných aktivitách zase precvičíme jemnú motoriku, grafomotoriku, oboznámime sa s rôznorodým výtvarným materiálom a výtvarnými technikami. Pomocou dramatizácií s využitím prvkov tvorivej dramatiky, hlasových, dychových cvičení potrénujeme komunikačné schopnosti detí, komunikáciu emócií a uvoľňovanie napätia a energie. Výrazným prvkom je i efektívne a jednoduché využívanie digitálnych technológií s ľahko ovládateľnými prvkami.

To všetko v deťom blízkych, zaujímavých tematických celkoch. Postupovať budeme od jednoduchšieho k zložitejšiemu tak, aby sa schopnosti a zručnosti detí rozvíjali čo najefektívnejšie. Deti s Vyskiláčikom budú zmysluplne tráviť svoj čas. Formou hry sa naučia veľa nového.

pani učiteľka

Saška

Odborné vzdelanie

V oblasti detskej pedagogiky

Vlastné projekty

Pre vzdelávanie a rozvoj detí

Dlhoročné skúsenosti

S prácou s detmi

Milý prístup

Ktorý deti zbožňujú

ZMYSLUPLNÁ ZÁBAVA PRE DIEŤA

SAMOSTATNÁ ZÁBAVA

Vyskilláčik je navrhnutý tak, aby sa v ňom dieťa orientovalo úplne samé. Rodič tak získa čas na vlastné povinnosti a dieťa sa zatiaľ vzdeláva a rozvíja. Rodič alebo súrodenec sa však kedykoľvek môžu pridať!

VÝBER AKTIVÍT

Dieťa si samé vyberie, či ho viac baví tanec, spev, rytmika, vyrábanie alebo rozprávky a pamäťové cvičenia. Vďaka interaktívnym tlačidlám priamo vo videu môže dieťa tiež ovplyvňovať to, čo sa bude diať na obrazovke. Rodič tak môže sledovať, aký typ osobnosti z dieťaťa rastie.

SÁM ALEBO S KAMARÁTMI

Nezáleží na tom, či sa dieťa nudí, pretože je práve samé alebo spolu s kamarátmi vymýšľajú, ako by sa zabavili. Aktivity vo Vyskilláčikovi sa dajú robiť samostatne ale aj s kamarátmi! Zábave za medze nekladú.

ŽIADNE REKLAMY

V členskej sekcií Vyskilláčika čaká na dieťa iba plnohodnotný detský obsah bez prerušení a otravných reklám.

SLOVENSKÝ PRODUKT

Všetky videá sú nakrútené slovenskou pani učiteľkou. Dieťa tak porozumie všetkým úlohám a okrem svojich zručností rozvíja aj materinský jazyk. Navyše stále pracujeme na nových aktivitách a dobrodrušstvách pre deti!

ŽIADNE OBMEDZENIA

Dieťa nemusí sedieť pred televízorom a čakať, kedy pôjde jeho obľúbená rozprávka. S Vyskilláčikom si kedykoľvek vyberie presne to, na čo má práve chuť.

Vyskúšaj si to práve teraz!

Videá máš k dispozícií kedykoľvek a kdekoľvek !

Máš ďalšie otázky? Napíš nám na info@vyskilluj.sk