Tréningy bojových športov

V tejto sekcií online tréningov nájdeš sériu plnohodnotných fighterských tréningov pod vedením dvojnásobného majstra sveta! Na úvod každého tréningu sa zahreješ rozvcičkou, po nej sa naučíš novú techniku pohybu, postoj, úder či obranu. Túto techniku precvičíš, aby sa ti dostala pod kožu a vedel si ju aplikovať v praxi. Pre každého bojovníka je dôležité pevné telo, preto nevynecháme ani posilovacie cvičenia. Pre zdravie svalov a predchádzanie zdraneniam je však dôležitý aj strečing, pozrieme sa naňho aj my!  To všetko kedykoľvek a bez nutnosti kamkoľvek chodiť.

Okrem toho ťa čakajú aj špeciálne prekvapenia! Aké? To sa dozvieš, ak si odmakáš svoje!

TVOJ TRÉNER

TOMÁŠ HOLKOVIČ

Dvojnásobný majster sveta

v organizáciách WKU a WKF

Vlastná bojová akadémia

MYRMIDON FIGHTING ACADEMY

Víťaz turnajov

European cup WAKO a International tournament WAKO

Dlhoročné skúsenosti

dlhoročné skúsenosti

Precíznosť a profesionalita

Precíznosť a profesionalita

Stovky zverencov

ktorí prešli tréningovým procesom

Vyskúšaj si prvý tréning práve teraz!

Tréningové videá máš k dispozícií kedykoľvek a kdekoľvek !

Ako prebieha tréning online?

Po zakúpení predplatného dostaneš prístup do členskej sekcie. Každé tréningové video je dôkladne pripravené na základe dlhoročných fighterských aj trénerských skúseností. Vždy tak dostaneš presne to, čo v aktuálnej fáze tréningového procesu potrebuješ z techniky, nácviku boja, kondície aj rozvoja sily. Nemusíš sa teda o nič starať, zapneš video a Tomáš ťa prevedie celým tréningom. Na konci sa dozvieš, ktoré svoje skills si zlepšil a ako ďaleko si sa posunul od svojho prvého tréningu s Vyskilluj. Ak ti budú pripravené tréningy málo, v sekcii Voľné tréningy nájdeš rôzne cvičenia, ktoré si môžeš kombinovať podľa chuti a vytvoriť si tak vlastný doplňujúci tréning.

Bude ma to baviť?

Pri vytváraní projektu Vyskilluj sme mysleli v prvom rade na to, že šport nie je len poctivá drina, ale aj zábava. Tréningové videá sú interaktívne, čo znamená, že v niektorých častiach môžeš priamo ovplyvniť to, čo sa deje vo videu. Pravidelne tiež dostaneš rôzne špeciálne tréningy a odmeny za tvoju snahu a vytrvalosť pri tréningu. Veríme, že nás to bude spolu baviť a z teba sa stane špičkový fighter!

Ako prebieha platba?

Platbu realizuješ platobnou kartou prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány. Nemusíš sa báť, k údajom o tvojej karte nemáme prístup a celý proces zabezpečuje platobná služba s príslušnou licenciou.

Ako dlho trvá jeden tréning?

Ako dlho trvá jeden tréning?

Máš ďalšie otázky? Napíš nám na info@vyskilluj.sk